آیفون تصویری IP

آیفون تصویری IP

آیفون تصویری IP سیماران بر اساس تکنولوژی روز دنیا و بر پایه سرعت برقراری ارتباط و انتقال داده ساخته شده است.امروه به واسطه وجود تکنولوژی های دیجیتال مبتنی بر IP، بهره گیری از مزایای این فن آوری امری ضروری است .شرکت سیماران نیز با استفاده از این تکنولوژی آیفون های جدید خود را وارد بازار کرده است .

مزیت این آیفون های تصویری شامل عدم محدودیت در تعداد دستگاه و انتقال همزمان اطلاعات و امکان به روز رسانی سیستم ، امکان نظارت و کنترل از راه دور دستگاه ها و همچنین نصب آسان و ساده و ضریب اطمینان بالای عملکرد سیستم است .

در سیستم IP رابط درب باز کن با پروتکل IP ، ارتباط با سیستم آیفون تصویری را آسان تر از پیش ساخته است . سیستم گسترده و پیچیده آیفون تصویری آنالوگ و استفاده از کابل شبکه (cat5-6)کاملا حذف شده است . این سیستم امکان فراهم کردن امکانات بسیاری برای کاربران دارد.

استفاده ازتکنولوژی IP در آیفون تصویری سیماران هر گونه محدودیت در برقراری ارتباط را حذف کرده است.

آیفون های IP علاوه بر برقراری ارتباط داخلی (اینترکام) بین واحد ها ،تماس نامحدود نیز دارد . بر خلاف سیستم آنالوگ هیچ گونه محدودیتی در برقراری تماس همزمان بین واحد ها وجود ندارد . امکان برقراری ۱۵ تماس داخلی همزمان در یک لحظه و یا کنترل نمودن پنل و دوربین وجود دارد.

آیفون های IP سیماران برای پروژه های و ساختمان های بزرگ ، بسیار مناسب است زیرا تمامی دستگاه ها بدون کوچکترین اختلالی همزمان قابلیت فعالیت دارند.

آیفون IP سیماران به راحتی و با یک پورت کوچک به پشتمانیتور وصل میشود و قابلیت اتصال به سیستم خانه هوشمند را نیز دارد.

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   پنل تصویری فراز
پنل کدینگ سیماران
پنل IP100 سیماران
برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]