دستگاه SM-XV1401 M5 یکی از XVR های ۴ کانال عرضه شده توسط سیماران است که ۴ ورودی برای دوربین های ۵ مگاپیکسل آنالوگ ، AHD ، CVI و TVI و دو کانال برای دوربین های ۵ مگاپیکسل IP دارد. یک کانال ورودی و یک کانال خروجی صدا نیز دارد و می توان این دستگاه را یک دستگاه ۶ کانال معرفی کرد .

دستگاه SM-XV1401 M5

این XVR سیماران قابلیت نمایش ، ضبط ، Play Back و Back Up تصاویر را دارد و می توان آن را از راه دور کنترل کرد . همچنین دارای خروجی VGA و HDMI و SPOT و CVBS است .

فرمت فشرده سازی دستگاه SM-XV1401 M5 برای دریافت تصاویر با بهترین کیفیت H265 است .

این مدل از XVR های ۴ کانال سیماران از یک هارد با ظرفیت حداکثر ۶ ترابایت پشتیبانی می کند و قابلیت های P2P و DDNS نیز دارد.

این دستگاه قابلیت پشتیبانی از دو گوشی ios و Android را دارد و چندین کاربر به صورت همزمان و آنلاین می توانند تصاویر دریافتی از این XVR را مشاهده کنند.

به وسیله این دستگاه می توان اختیارات کاربران را نیز محدود کرد.

دستگاه DVR سیماران مدل SM-XV1401 M5 قابلیت پشتیبانی از دو دوربین IP را دارد و همچنین می توان آن را از XVR به NVR جهت تبدیل کانال های آنالوگ به IP تغییر داد.

از دیگر ویژگی های آن می توان هب منو فارسی ، تقویم شمسی ، Cloud Upgrad ، Pattern Lock ، تشخیص حرکت ، Smart Funection و زوم دیجیتال در حالت Live  و Play Back اشاره کرد .

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   میکروفن

این دستگاه ۲ سال گارانتی شرکت سیماران را دارد .

محصولات مرتبط

دستگاه دی وی آر 8 کانال
دستگاه دی وی آر 8 کانال
دستگاه دی وی آر 16 کانال
دستگاه دی وی آر 16 کانال
دستگاه دی وی آر 32 کانال
دستگاه دی وی آر 32 کانال
برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]