یکی از محبوب ترین گیرنده های دیجیتال گیرنده استارست است . این محصول دارای کیفیت Full HD بوده ویک گیرنده تمام عیار به حساب می آید .

دیجیتال گیرنده استارست

دیجیتال گیرنده استارست

شما می توانید به وسیله این گیرنده کانال های مختلف را ذخیره نمایید و با مرتب کردن آنها از زمانی که صرف تماشای برنامه های مورد علاقه خود می کنید، لذت ببرید.

گیرنده دیجیتال استارست قادر است تا در کنار نمایش برنامه ها می تواند به پخش عکس ، فیلم و موسیقی در فرمت های متنوع بپردازد و اگر نیازداشته باشید می توانید زیر نویس فارسی به فیلم مورد نظر خود اضافه نمایید .

اما این همه ماجرا نیست . به وسیله قابلیت هایی که گیرنده دیجیتال استارست دارد ، شما می توانید یک برنامه را در یک کانال ضبط کنید و در کانال دیگر همزمان به تماشای یک برنامه دیگر بپردازید.

این قابلیت گیرنده  دیجیتال استارست به شما این امکان را می دهد که هیچ یک از برنامه اهی مورد علاقه خود را از دست ندهید .

خوروجی HDMI تعبیه شده بر روی دستگاه استارست متضمن سهولت و کیفیتی قابل قبول است . البته شما میتوانید با استفاده از خروجی کامپوزیت در کنار تلویزیون های قدیمی نیز به پخش تصاویر بپردازید.

برخی از ویژگی های گیرنده دیجیتال استارست

  • کاملا سازگار با DVB-T2 و تمامی استانداردهای تلویزیون دیجیتال
  • کاملا سازگار با MPEG4  با کیفیت بسیار بالای تلویزیون دیجیتال
  • منوی چند زبانه ، پشتیبانی از صدای چند زبانه و زیرنویس چند زبانه
  • نصب و راه اندازی آسان با استفاده از منوی ساده طراحی شده
  • ضبط وپخش فرمت های استاندارد موسیقی ، عکس و فیلم
  • دارای بازی کامپیوتری و تقویم شمسی

کارشناسان فنی مجموعه سماالکترونیک به شما کابران گرامی پیشنهاد میکنند در صورت نیاز از این گیرنده استفاده کنید و لذت تماشای برنامه های مورد علاقه خود را از دست ندهید.

برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]