درب اتوماتیک

سیستم درب اتوماتیک به نوعی از درب اطلاق می شود که به وسیله سنوسورهای حرکتی ، نوری و یا ریموت کنترل از راه دور باز و بسته می شوند.

درب اتوماتیک

امروزه این درب ها جایگزین مناسبی برای درب های سنتی شده اند که این کار باعث افزایش امنیت ، سرعت و آسایش کاربران گشته است.

درب های اتوماتیک امروزه به عضو جدانشدنی ساختمان ها تبدیل گشته اند و جایگاه ویژه و مورد توجهی در صنعت ساختمان دارند. از درب های اتوماتیک در ساختمان ها ، مجتمع های اداری و تجاری ، هتل ها ، مراکز درمانی ، مراکز صنعتی و … استفاده می شود .

این نوع از درب ها علاوه بر ایجاد امنیت و آرامش و رفاه برای کاربران در میزان انرژی مصرفی هم بسیار تاثیر گذارند و به میزان قابل توجهی باعث مصرف انرژی شده اند

یکی از مزیت های نوع از درب ها این است که  بعد از نصب این سیستم ها میتوان تنها با فشار دادن شستی روی یک ریموت کنترل ازفاصله مناسب درب را باز و بسته کرد و یا با نصب سنسور های خاصی هنگام عبور و مرور رابه طور اتوماتیک بازو بسته کرد.

درب های اتوماتیک انواع مختلفی دارند :

  • درب های  پارکینگی (ریلی – لولایی)
  • درب های  شیشه ای (کشویی – گرد – تاشو)
  • راه بند اتوماتیک

مهمترین مسئله انتخاب نوع درب می باشد. با توجه به اینکه مشتریان کاملا به موارد فنی درب ها آگاه نیستند با مشاوره ای که  از کارشناسان فنی سماالکترونیک  ( نماینده رسمی سیماران ) دریافت می کنند ، می توانند بهترین درب متناسب با مکان مورد استفاده شان را انتخاب کنند ضمن اینکه کارایی بالایی را برایشان در بر دارد،نگهداری آن کمترین هزینه را در پی خواهد داشت.

انواع جک پارکینگ

جک FARAZ 4S
جک FARAZ 4S
جک Faraz 4V
جک Faraz 4V
جک پارکینگ Faraz 6S
جک پارکینگ Faraz 6S
جک Faraz5P
جک Faraz5P
جک Faraz 4P
جک Faraz 4P
جک ریلی 1200 سیماران
جک ریلی 1200 سیماران