فروش تجهیزات اعلام و اطفا حریق

امروزه با توجه به دستورالعمل جدید سازمان آتش نشانی همه ساختمان ها حتی ساختمان های یک طبقه نیز موظف به اجرای سیستم اعلام حریق هستند . از این رو فروش تجهیزات اعلام و اطفا حریق بسیار افزایش یافته است و کاربران بسیاری از تجهیزات اعلام حریق استفاده می کنند.

تجهیزات اعلام حریق

سیتم اعلام حریق  از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در ادامه با آنها آشنا می شویم :

دستگاه کنترل پنل : اصلی ترین قسمت سیستم اعلام حریق است و وظیفه آن ارتباط بین تجهیزات دیگر است .

انواع دتکتور : ابزاری برای آشکارسازی دود یا حرارت بیش از اندازه هستند . پس از آشکارسازی دود یا آتش به دستگاه اعلام حریق هشدار ارسال می کنند.

آژیر  : وسیله ای خبری و صوتی است و از قسمت های هشداردهنده در سیستم اعلام حریق است و بعد از ارسال فرمان از سنسورها به پنل مرکزی ، پنل فرمان به آژیر ارسال می کند و آنها شروع به هشدار می کنند .

شستی : وسیله ای برای فعال کردن سیستم اعلام حریق است که باید توسط فرد شیشه روی شستی شکسته شود و دکمه داخل را فشار دهد تا سیستم شروع به آژیر نمایید.

کابل : برای سیستم اعلام حریق از کابل های نسوز استفاده می شود که حین آتش سوزی و قرار گرفتن در معرض شعله مستقیم آتش نگیرد .

تلفن کننده : دستگاهی الکترونیکی در سیستم اعلام حریق است که درهنگام بروز حریق به صورت خودکار با شماره های ذخیره شده تماس برقرار میکند .

فروش تجهیزات سیستم اعلام حریق در کرج

همان طور که می دانید با الزامی شدن نصب سیستم اعلام حریق در تمامی ساختمان ، شما نیز باید ساختمان خود را مجهز به سیستم اعلام حریق کنید . البته سیستم اعلام حریق بسیار مهم است و از خطرات احتمالی ناشی از حریق جلوگیری می کند .

فروش تجهیزات اعلام و اطفا حریق

نکته مهم و قابل توجه در خرید تجهیزات سیستم اعلام حریق این است که باید از تجهیزاتی استفاده کنید که از استاندارد لازم برخوردار باشند و طبعا باید سراغ افرادی بروید که این تجهیزات را به فروش می رسانند .

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   سیستم آنتن مرکزی چیست

خوشبختانه در این زمینه سازمان آتش نشانی در هر منطقه شرکت هایی که تجهیزات استاندارد به فروش می رسانند ، را معرفی کرده است که شما می توانید از آنها تجهیزات خود را تهیه نمایید.

همچنین برای اخذ پایان کار ساختمان خود نیاز به تاییدیه آتش نشانی محل سکونت خود نیز دارید ، سازمان آتش نشانی علاوه بر این که شرکت های مجاز برای فروش تجهیزات استاندارد اعلام حریق معرفی کرده است ، شرکت های مجری برای اخذ تاییدیه آتش نشانی را نیز معرفی کرده که متخصص در اجرای سیستم های اعلام و اطفا حریق هستند و شما نمی توانید از آنها برای نصب و راه اندازی سیستم اعلام و اطفا حریق خود استفاده کنید .

متاسفانه در بازار امروز تجهیزات بی کیفیت و تقلبی با قیمت ارزان به وفور یافت می شود . بنابراین توصیه می کنیم که حتی برای خرید تجهیزات سیستم اعلام و اطفا حریق خود ولو یک قطعه کوچک مانند شستی یا آژیر به شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی محل سکونت خود مراجعه کنید و از کیفیت و اورجینال بودن اجناس خود اطمینان حاصل کنید تا از بروز حوادث احتمالی جلوگیری نماید و متحمل ضررهای جانی و مالی نشوید .

مجموعه سماالکترونیک با نام شرکت سیطره موفقیت امیدان از شرکت های مورد تایید سازمان آتش نشانی در زمینه فروش تجهیزات سیستم اعلام حریق و اطفا حریق و هم در زمینه اخذ تاییدیه آتش نشانی در کرج می باشد .

شما کاربران گرامی اگر برای خرید و نصب سیستم اعلام و اطفا حریق و همچنین  اخذ تاییدیه آتش نشانی در کرج نیاز به مشاوره دارید ، می توانید از کارشسناسان فروش تجهیزات سیستم اعلام و اطفا حریق و همچنین کارشناسان فنی سماالکترونیک در زمینه اخذ تاییدیه آتش نشانی مشاوره دریافت کنید تا بتوانید بهترین ها را انتخاب و اجرا کنید .

 

 

برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]