انتقال تصویر روی موبایل

انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل یکی از امکانات ارزشمندی است که به لطف پیشرفت روز افزون تکنولوژی و اینترنت به وجود آمده است.شما می توانید از طریق این تکنولوژی ، از راه دور ، محل مورد نظر خود را تحت نظر بگیرید و تصاویر دوربین های مداربسته را کنترل کنید.

ما در این مطلب قصد داریم ، به آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته  روی موبایل بپردازیم و از مزایای آن صحبت کنید.

مزایای انتقال تصویر بر روی موبایل

اغلب شما عزیزان در خانه و محل کار خود ، دوربین مداربسته نصب می کنید تا از مکان مورد نظر در برابر سارقان و خرابکارها محافظت کنید .امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی می توانید تصاویر ارسالی دوربین ها را به صورت آنلاین، از طریق گوشی هوشمند خود ببینید.

این ویژگی برای افرادی که پرمشغله هستند و وقت آزاد کافی ندارند ولی می خواهند به صورت منظم ، کسب و کار و خانه خود را بررسی کنند ، بسیار پرکاربرد است .

از مزایای انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل می توان به نکات زیر اشاره کرد :

  • کاهش میزان سرقت و خرابکاری توسط سارقان و خرابکارها
  • افزایش بهره بری کارکنان
  • فعال شدن سیستم هشداردهنده خطر هنگام سرقت مسلحانه ، ورود غیر مجاز و … درگوشی
  • امکان نظارت بر فعالیت افراد مستقر در خانه ، محل کار از راه دورو یا نظارت بر فعالیت کودکان و حیوانات خانگی
  • امکان بررسی هشدارهای اشتباه ارسالی توسط سیستم دوربین مداربسته

آموزش انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل

انتقال تصویر روی موبایل

برای انتقال تصویر دوربین دوربین مداربسته ، برنامه های فراوانی برای موبایل های هوشمند اندروید و ios وجود دارد. نصب این برنامه ها به صورت رایگان در دسترس افراد قرار دارد. نحوه انتقال تصویر دوربین برای هر کدام از این اپلیکیشن ها متفاوت است اما به طور کلی ، اساس کار آنها یکسان است.

شما برای دریافت تصاویر برروی موبایل نیاز به اینترنت دارید تا بتوانید به صورت لحظه ای تصاویر را مشاهده کنید .

برای اتصال به دستگاه DVR از طریق اینترنت لازم است یک نرم افزار در کامپیوتری که قصد دارید از طریق آن تصاویر را مشاهده کنید ، نصب کنید . این نرم افزار معمولا به همراه دستگاه های DVR در یک CD یا DVD عرضه می شود . البته می توانید بدون این نرم افزار ها هم از مرورگر های اینترنتی (بهتر است از Internet Expelorer استفاده نمایید) کمک بگیرید ، اما امکانات ، سرعت و کیفیت تصاویر ممکن است به خوبی و زمانی که از نرم افزار استفاده می کنید نباشد.

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   صاعقه گیر چیست ؟

پس از اینکه موفق شدید تصاویر را بر روی کامپیتور خود ببینید ، حالا وقت آن است که با نصب اپلیکیشن های مخصوص هر پلت فرم (JAVA,Android,IOS) اقدانم به انتقال تصویر دوربین مداربسته بر روی موبایل خود کنید و تصاویر را به صورت آنلاین و لحظه ای مشاهده کنید.

حالا سوالی که پیش می آید ایناست که چگونه بعد از اتصال DVR به مودم و نصب نرم افزار به دستگاه متصل شویم و تنظیمات را چگونه انجام دهیم ؟

یرای دریافت تصاویر DVR بر روی موبایل نیاز به یک IP اختصاصی یا اصطلاحا استاتیک داریم که لازم است آن را ، از شرکت ارائه دهنده اینترنت خود دریافت کنید.

پس از انجام مراحل دریافت IP  استاتیک ، یک آدرس مانند ۱۹۲/۱۶۸/۱/۱ اختصاص داده خواهد شد. و به وسیله آن می توانید تنظیمات را انجام داده و تصویر را بر روی نمایشگر خود مشاهده کنید .

در سیستم های جدید قابلیت انتقال تصویر به صورت P2P وجود دارد که کار انتقال را بسیار ساده آسان انجام می دهد و نیازی به IP استاتیک ندارد. شما می توانید به وسیله شماره سریال دستگاه DVD تنظیمات مربوط به انتقال تصویر را انجام داده و تصاویر دریافتی را مشاهده کنید.

به دلیل متفاوت بودن دستگاه ها پیشنهاد ما به شما این است که برای انجام این کار از یک متخصص سیستم های ایمنی کمک بگیرید.

اتصال به گوشی همراه

بعد از این که تصاویر ارسالی را روی نمایشگر سیستم خود مشاهده کردید ، ان را خاموش کنید و گوشی هوشمند خود را به WiFi متصل کنید.

از طریق Play Stor یا سایر اپلیکیشن های مربوطه ، یکی از اپلیکیشن ها ی ذکر شده در قسمت زیر و یا هر اپلیکیشن مناسب دیگر برای سیستم دوربین مداربسته را دانلود و نصب کنید.

وارد اپلیکیشن شده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید ، سپس گزینه Enter یا Log In  را انتخاب کنید و تصاویر ارسالی از دوربین مداربسته را بر روی گوشی موبایل خود مشاهده کنید.

اپلیکیشن های انتقال تصویر

  • icom viewer
  • cctv viewer
  • super live pro
  • m cam view
  • و…

در این مقاله همان طور که مشاهده کردید ، هم برنامه های کاربردی انتقال تصویر دوربین را معرفی کردیم و هم با مزایای انتقال تصویر آشنا شدید.

شرکت سیطره موفقیت امیدان (سما) یکی از پیشگامان در زمینه مشاوره، فروش و راه اندازی دوربین مداربسته است . کارشناسان فروش سماالکترونیک ، خدمات مشاوره رایگان را در زمینه دوربین مداربسته ارائه می دهد. به شما پیشنهاد میکنیم قبل از تصمیم گیری نهایی و سفارش دوربین مداربسته ابتدا از کارشناسان شرکت سما الکترونیک مشاوره بخواهید تا با استفاده از راهنمایی آنها ، بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]