جک پارکینگ Faraz 4S سیماران یک درب اتوماتیک خوش ساخت و پرکاربرد است .

کیفیت جک پارکینگ Faraz 4S سیماران بسیار بالاست و در حین کارکرد، ترمزگیری عالی دارد و بسیار نرم و بدون صدا حرکت می کند . علاوه بر این مزیت ها ، قیمت اقتصادی بسیار مناسبی نیز دارد .

جک  Faraz 4S مشابه جک Faraz 4P  است با این تفاوت که خلاص کن آن از حالت آلن به سوئیچ تغیر کرده و در بالای جک قرار گرفته است.

جک پارکینگ Faraz 4S

جک پارکینگ Faraz 4S

جک پارکینگ Faraz 4S سیماران بازوی قفل شونده در برابر فشار مخالف دارد و این ویژگی سبب می شود که نیازی به قفل برقی نداشته باشد.

ولتاژ ورودی دستگاه ۲۳۰ ولت است و قدرت موتور آن ۲۸۰ وات است .

جک پارکینگ Faraz 4S سیمارانمی توان برای درب هایی که طول هر لنگه آن ها تا ۳ متر باشد ، استفاده شود و جوابگوی وزنی معادل ۳۵۰ کیلوگرم برای هر لنگه نیز می باشد.

زاویه چرخش این جک ۱۱۰ درجه

محتویات داخل بسته بندی این جک به شرح زیر است :

  • مرکز کنترل
  • دو لنگه جک
  • ریموت کنترل
  • فلاشر
  • فتوسل

جک Faraz 4S سیماران ۲۴ ماه گارانتی و ۱۰  سال خدمات پس از فروش دارد . وبرای ساختمان هایی که تعداد واحد های آنها زیاد نیست گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای است .

شرکت سماالکترونیک نمایندگی سیماران در کرج در زمینه فروش و نصب این جک فعالیت دارد . شما کاربران گرامی می توانید برای مشاوره خرید و نصب از راهنمایی کارشناسان فنی سماالکترونیک استفاده نمایید .

سماالکتذونیک همچنین در زمینه تعمیر جک Faraz 4S  نیز فعالیت دارد . در صورت خرابی و نیاز به تعمیر جک می توانید با کارشناسان فنی سماالکترونیک تماس بگیرید .

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   فتوسل

محصولات مرتبط

جک پارکینگ Faraz 6S
جک پارکینگ Faraz 6S
درب بازکن بازویی ( تلسکوپی ) PROTECO مدل LEADER 5
درب بازکن بازویی ( تلسکوپی ) PROTECO مدل LEADER 5
جک پارکینگ Faraz 4L
جک پارکینگ Faraz 4L
برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]