پنل تصویری Touch Key کارتی فرداد

پنل تصویری دکمه تاچ کارتی فرداد

پنل تصویری دکمه تاچ کارتی فرداد

پنل تصویری Touch Key سیماران مدل فرداد کارتخوان

 با ظهورتکنولوژی های مختلف در آیفون های تصویری امروزه از این وسایل در ساختمان ها و شهرک ها برای آسایش وامنیت بیشتراستفاده می گردد. شرکت سیماران  که یکی از تولید کنندگان دربازکن های صوتی و تصویری در ایران میباشد همواره تلاش نموده سیستم های خود رابا تکنولوژی های روز دنیا منطبق نماید ، در همین راستا این شرکت توانسته در کنار پنل های شستی زنگی مدل تاچ  کی این پنل ها را با همان امکانات وقابلیت ها طراحی و روانه بازار نماید.

مشخصات ظاهری

 پنل تاچ کی فرداد با همان قالب پنل های فرداد و از جنس آلومینیوم ساخته شده تا علاوه بر زیبایی ظاهر باعث استحکام این محصول در برابر شرایط جوی مختلف مانند : گرما، سرما و رطوبت گردد. وجود کلیدهای تاچ به جای کلیدهای مکانیکی وخطوط نورانی  بر روی طلق مشکی ظاهر این محصول  راخاص و منحصر به فرد نموده است.

دوربین 

شرکت سیماران در این محصول  همانند دیگر محصولات خود از نسل جدید دوربین های ۱/۳ اینچ CMOS با قابلیت تنظیم زاویه دید دوربین در چهار جهت را استفاده نموده است این ویژگی در دوربین امکان ثبت تصاویر از مراجعه کننده پشت درب با کیفیت و رزولوشن بالا را برای این محصول فراهم نموده است. بعلت وجود LED های دید در شب در دوربین می توانیم تصاویر بهتری  از مراجعه کننده پشت درب را داشته باشیم.

باز نمودن درب از طریق کارت های RFID :

 در این محصول قابلیت باز نمودن درب از طریق تگ و یا کارت های RFID فراهم شده است،که جهت باز نمودن درب نیازی به استفاده از کلید نیست وتنها با استفاده از تگ یا کارت شناسایی شده به پنل میتوان درب را باز نمود.

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   پنل تصویری فروز

تنظیم صدای میکروفون و بلندگو 

تنظیم صدای میکروفون و بلندگو با استفاده از پتانسیومترهای تعبیه شده در برد یکی دیگر از قابلیت های پنل تاچ کی فرداد بوده که می توان توسط این پتانسیومترها صدای میکروفون و بلندگو را کم و زیاد نمود .

صفحه کلید 

صفحه کلید این محصول نسبت به سایر مدل های خود کمی متفاوت است در این پنل به جای شستی های مکانیکی از کلیدهای تاچ استفاده شده است .

عملکرد سیستم :

عملکرد کلی این سیستم به این ترتیب است که مراجعه کننده با فشردن  شماره ی واحد مورد نظر می تواند ارتباط خود با واحد مربوطه را برقرار نماید،همچنین در این پنل امکان باز نمودن درب از طریق کارت RFID می باشد این پنل در تعداد واحدهای ۱،۲،۳،۴،۶،و۸ واحدی طراحی شده است .

محصولات مرتبط

پنل تصویری فوژان سیماران
پنل تصویری فوژان سیماران
پنل تصویری فروز سیماران
پنل تصویری فروز سیماران
پنل تصویری فراز سیماران
پنل تصویری فراز سیماران
برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]