اسپید دام ip

دوربین اسپیددام IP یکی دیگر از انواع دوربین های تحت شبکه است که به آن دوربین گردان PTZ  نیز گفته کی شود . این دوربین قابلیت کنترل مستقیم زوم را دارد و به سبب همین ویژگی در اماکنی که نیاز به نظارت دقیق دارند ، استفاده می شود .

دوربین اسپیددام IP معمولا بدنه ای شبیه به دوربنی دام دارد و یک پایه که با توجه به شرایط مکان مورد نظر نصب می شود .

دوربین اسپیددام تحت شبکه قابلیت گردش ۳۶۰ درجه دارد و همچنین به سمت بالا و پایین در حرکت است  . این محصول را می توان به صورت دستی یا خودکار کنترل کرد  و چون قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد ، می توان از آن به جای چند دوربین دام استفاده کرد .

دوربین اسپیددام IP غالبا در فضاهای وسیع استفاده می شود و نیاز به اپراتور دارد . اگر کسی آن را کنترل نکند ، تنها نقش یک دوربین عادی را درد .

دوربین های PTZ  در ارتفاع بلند نصب می شود ، پس سارقان امکان دسترسی به آن را ندارند و شکل آن به گونه ای طراحی شده است که افراد قدرت تشخیص زاویه دید آن را ندارند .

زوم این دوربین ها این امکان را فراهم می کند تا بدون افت کیفیت تصویر بر روی سوژه مورد نظر بزرگنمایی انجام شود . بنا براین حتی اگر دوربین ۲ مگاپیکسل هم باشد با زوم روی دورترین نقطه هم همچنان کیفیت تصویر همان ۲ مگاپیکسل است .

سماالکترونیک نمایندگی سیماران در کرج ارائه کننده انواع دوربین های سیماران می باشد بنابراین می توانید با استفاده از مشاوره کارشناسان فنی سماالکترونیک بهترین انتخاب را بر اساس نیاز خود انجام دهید .

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   مبدل VGA به AV

محصولات مرتبط

دوربین دام ip
دستگاه NVR
دستگاه NVR
دوربین بولت ip
دوربین بولت ip
برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]