آیفون تصویری IP

آیفون تصویری IP

آیفون تصویری IP سیماران بر اساس تکنولوژی روز دنیا و بر پایه سرعت برقراری ارتباط و انتقال داده ساخته شده است.امروه به واسطه وجود تکنولوژی های دیجیتال مبتنی بر IP، بهره گیری از مزایای این فن آوری امری ضروری است .شرکت سیماران نیز با استفاده از این تکنولوژی آیفون های جدید خود را وارد بازار کرده است .

مزیت این آیفون های تصویری شامل عدم محدودیت در تعداد دستگاه و انتقال همزمان اطلاعات و امکان به روز رسانی سیستم ، امکان نظارت و کنترل از راه دور دستگاه ها و همچنین نصب آسان و ساده و ضریب اطمینان بالای عملکرد سیستم است .

در سیستم IP رابط درب باز کن با پروتکل IP ، ارتباط با سیستم آیفون تصویری را آسان تر از پیش ساخته است . سیستم گسترده و پیچیده آیفون تصویری آنالوگ و استفاده از کابل شبکه (cat5-6)کاملا حذف شده است . این سیستم امکان فراهم کردن امکانات بسیاری برای کاربران دارد.

استفاده ازتکنولوژی IP در آیفون تصویری سیماران هر گونه محدودیت در برقراری ارتباط را حذف کرده است.

آیفون های IP علاوه بر برقراری ارتباط داخلی (اینترکام) بین واحد ها ،تماس نامحدود نیز دارد . بر خلاف سیستم آنالوگ هیچ گونه محدودیتی در برقراری تماس همزمان بین واحد ها وجود ندارد . امکان برقراری ۱۵ تماس داخلی همزمان در یک لحظه و یا کنترل نمودن پنل و دوربین وجود دارد.

آیفون های IP سیماران برای پروژه های و ساختمان های بزرگ ، بسیار مناسب است زیرا تمامی دستگاه ها بدون کوچکترین اختلالی همزمان قابلیت فعالیت دارند.

آیفون IP سیماران به راحتی و با یک پورت کوچک به پشتمانیتور وصل میشود و قابلیت اتصال به سیستم خانه هوشمند را نیز دارد.

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   پنل تصویری فروز
پنل IP 200سیماران
پنل IP سیماران
پنل کدینگ سیماران
پنل IP100 سیماران
پنل IP تک شاسی سیماران
پنل IP تک شاسی سیماران
مانیتور HS-76IP200
مانیتور HS-76IP200
مانیتور HF-77IP200
مانیتور HF-77IP200
مانیتور IP باگوشی
مانیتور IP باگوشی
برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]