دوربین مداربسته آنالوگ نوعی از سیستم دوربین مداربسته می باشد که در آن تصاویر ارسالی با فرمت سیگنال های ویدئویی آنالوگ به وسیله کابل کواکسیال به دستگاه DVR فرستاده می شود و آنجا برای نمایش بر روی تلویزیون و مانیتورها تغییر فرمت می دهند و تبدیل به تصاویر دیجیتالی می شوند.

دوربین های مداربسته آنالوگ

دوربین های مداربسته آنالوگ از گذشته تا به امروز دستخوش تغییرات فراوانی شدند و در حال حاضر تقریبا همپای دوربین های IP پیشرفت کرده اند و در بعضی مواقع جایگزین خوبی برای دوربین های IP هستند.

در گذشته کیفیت تصاویر دوربین های آنالوگ بر اساس TVL محاسبه می شد که تقریبا هر ۵۸۰ TVL معادل ۰٫۴ مگاپیکسل است . اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دوربین های آنالوگ نیز از کیفیت نسبتا خوبی برخوردار شده اند.

دوربین های آنالوگ نسبت به دوربین های IP هزینه کمتری دارند و افراد با دانش فنی متوسط هم می توانند این سیستم را نصب و راه اندازی کنند . به همین علت استقبال از دوربین های آنالوگ بیشتر است و افراد بسیاری ازاین سیستم برای امنیت مجموعه خود استفاده می کنند .

در گذشته بزرگترین اشکال سیستم های آنالوگ محدودیت شدید کیفیت تصویر آنها بود که خوشبختانه امروز با پیشرفت تکنولوژی این مشکل تقریبا برطرف شده است .

همانطور که در بالا اشاره شد ، در سیستم های آنالوگ برای انتقال تصویر از کابل های کواکسیال استفاده می شود که برای مکان های بزرگ چون میزان کابل مصرفی بالا میرود و هزینه آن زیاد است ، توصیه نمی شود .

مجموعه سماالکترونیک با توجه به تجربه و فعالیتی که در این یک دهه در زمینه نصب سیستم های دوربین مداربسته آنالوگ داشته است ، سیستم آنالوگ سیماران  ، داهوا را به مشتریان خود پیشنهاد می کند

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   چرا نصب دوربین مداربسته در ساختمان مهم است؟

دوربین های آنالوگ سیماران از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در برخی از مدل های آن کیفیت تصویری مشابه دوربین های IP ارئه می دهد.

تجهیزات

دوربین مداربسته دام سیماران
دوربین مداربسته بولت سیماران
دوربین اسپید دام
دوربین اسپید دام
دستگاه XVR سیماران
هارد دیسک
هارد دیسک
منبع تغذیه
منبع تغذیه
مبدل VGA به AV
مبدل VGA به AV
میکروفون
دوربین مداربسته دام داهوا
دوربین مداربسته بولت داهوا
دوربین اسپید دام آنالوگ داهوا
دستگاه XVR داهوا
برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]