جک پارکینگ Faraz 4S سیماران یک درب اتوماتیک خوش ساخت و پرکاربرد است .

کیفیت جک پارکینگ Faraz 4S سیماران بسیار بالاست و در حین کارکرد، ترمزگیری عالی دارد و بسیار نرم و بدون صدا حرکت می کند . علاوه بر این مزیت ها ، قیمت اقتصادی بسیار مناسبی نیز دارد .

جک  Faraz 4S مشابه جک Faraz 4P  است با این تفاوت که خلاص کن آن از حالت آلن به سوئیچ تغیر کرده و در بالای جک قرار گرفته است.

جک FARAZ 4S

جک پارکینگ Faraz 4S سیماران بازوی قفل شونده در برابر فشار مخالف دارد و این ویژگی سبب می شود که نیازی به قفل برقی نداشته باشد.

ولتاژ ورودی دستگاه ۲۳۰ ولت است و قدرت موتور آن ۲۸۰ وات است .

جک پارکینگ Faraz 4S سیمارانمی توان برای درب هایی که طول هر لنگه آن ها تا ۳ متر باشد ، استفاده شود و جوابگوی وزنی معادل ۳۵۰ کیلوگرم برای هر لنگه نیز می باشد.

زاویه چرخش این جک ۱۱۰ درجه

محتویات داخل بسته بندی این جک به شرح زیر است :

  • مرکز کنترل
  • دو لنگه جک
  • ریموت کنترل
  • فلاشر
  • فتوسل

جک Faraz 4S سیماران ۲۴ ماه گارانتی و ۱۰  سال خدمات پس از فروش دارد . وبرای ساختمان هایی که تعداد واحد های آنها زیاد نیست گزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای است .

شرکت سماالکترونیک نمایندگی سیماران در کرج در زمینه فروش و نصب این جک فعالیت دارد . شما کاربران گرامی می توانید برای مشاوره خرید و نصب از راهنمایی کارشناسان فنی سماالکترونیک استفاده نمایید .

سماالکتذونیک همچنین در زمینه تعمیر جک Faraz 4S  نیز فعالیت دارد . در صورت خرابی و نیاز به تعمیر جک می توانید با کارشناسان فنی سماالکترونیک تماس بگیرید .

خواندن این مطلب پیشنهاد می شود   فتوسل

محصولات مرتبط

جک پارکینگ Faraz 6S
جک پارکینگ Faraz 6S
جک Faraz5P
جک Faraz5P
جک Faraz 4V
جک Faraz 4V
برای ثبت رای روی ستاره ها کلیک کنید!
[کل: میانگین: ]