یکشنبه, 20 ارديبهشت 1394 ساعت 16:08

راه بند بازویی BFT مدل MOOVI 30

نویسنده
این مورد را ارزیابی کنید
(15 رای‌ها)
راه بند بازویی BFT مدل MOOVI 30 راه بند بازویی BFT مدل MOOVI 30 فروش جک بی اف تی در کرج

راه بند بازویی BFT مدل MOOVI 30

این سری راهبند که با قدرت های متفاوت جهت کنترل ابعاد در تردد های گونا گون طراحی و ساخته می شوند مطابق با استاندارد کلیه تجهیزات و سیستم های تولید شده توسط BFT قابل برنامه ریزی و کنترل میباشند .

تکنولژی سری راهبندها الکترو مکانیک BFT  بر پایه سیستم محرکه شامل بر الکترو موتور و گیربکس بوده و تعادل بار بازو توسط فنر بالانس ایجاد میگردد که این ويژگي سبب ایجاد سرعت ثابت دربازوی متحرک راهبند می گردد و تنش های موضعی به طورکلي ازبین می رود . نکته دیگرعدم نیازدستگاه به سرویس و تنظیمات دوره ای می باشد در این مورد لازم به ذکر است که سیستم دربرابرتغییرات جوی ( دما ) از 20- درجه سانتیگراد زیر صفر تا 55 درجه سانتیگراد بالای صفر کارایی صددرصد داشته و همچنین با نوسانات شدید برق و حتی قطع برق به مدت زمان طولانی برنامه سیستم دچار اختلال نمی شود .

راه بندها دارای ضریب ایمنی IP24 (NEMA3) و ولتاژ وآمپر مصرفی کم و قدرت بالا می باشند ،جریان مصرفی این راهبند ها معادل 300 وات می باشد که نسبت به تجهیزات مشابه جریان بسیار پایین خواهد بود .

سری محصولات MOOVI که دو محصول از خانواده راهبند های BFT میاشند . به ترتیب برای عرض ورودی (3 تا 5 متر ) که ولتاژ ورودی سیستم ها و همچنین توان خروجی گیربکس ها هر یک به ترتیب ( 230v/ac و 360 N ) و در چهار تیپ عرضه می گردد.

 خصوصیات ویژه راه بند بازویی BFT مدل MOOVI 30

 • تیپ کلاسیک با کنترل برد آنالوگ
 • حد اکثر عرض مفید تحت پوشش 3 متر
 • سرعت حرکت بازو برای بازه 90 درجه 4 ثانیه میباشد
 • .سیستم فاقد تشخیص دهنده برخورد با مانع توسط کنترل برد
 • سرعت حرکت در طول مسیر حرکت ثابت است
 • کلاچ مکانیکی بر روی گیربکس امکان خلاص کردن سیستم در زمان قطع برق را فراهم میسازد .

راهبند بی اف تی مدل moovi 30

چندی از قابلیت های ویژه سری MOOVI راهبند BFT

 • امکان اتصال پوشش محافظ بازو و چراغ هشدار دهنده
 • فن داخلی جهت تهویه هوای داخلی سیستم و کاهش دمای موتور
 • سيستم كد پذيري ريموت‌‌‌ها به صورت کد گردشی تا 4.294.967.296 كد با فركانس MHz 92/433 ايجاد مي‌كند كه از نظر ايمني شرايط مطمئني را فراهم مي سازد.
 • با توجه به اینکه سیستم دارای چشم‌‌های حسگر مانع می‌باشد که از برخورد احتمالی بازوی راهبند در طول حرکت با شخص و یا وسیله نقلیه می‌‌کاهد، کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به راهبند را تشخیص داده و عکس العمل مناسبی نشان خواهد داد.
 • قابلیت اتصال راهبند به تجهیزان ارسال فرمان چه دیجیتال و چه آنالوگ و همچنین اتصال و فرمان پذیری از کلیه تجهیزات ایمنی و مدار های مغناطیسی مثل لوپ دتکتورها.
 • این سیستم قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات اتوماسیون استاندارد را دارا می‌‌باشد و در برنامه سیستم امکان اتصال به شبکه‌‌‌های PLC , BMS گنجانده شده است و یکی دیگر از قابلیت‌های منحصر به فرد سیستم امکان فعال‌سازی سیستم‌‌های کنترل تصویر و تصویر برداری در منطقه است که بطور مثال با باز شدن درب ضبط تصویر شروع خواهد شد.
تماس با ما
2874 بازدید آخرین ویرایش در یکشنبه, 20 ارديبهشت 1394 ساعت 16:28
سما الکترونیک

فروش و نصب و تعمیر و نگهداری سیستمهای آنتن مرکزی، دیجیتال مرکزی، تلویزیون هتلی، دوربین مداربسته، دزدگیر اماکن،درب برقی پارکینگی، درب شیشه ای، اعلام حریق، آیفون تصویری، انتقال تصویر؛ 02632704960

samaelectronic.ir