راه بند - سما الکترونیک
یکشنبه, 20 ارديبهشت 1394 ساعت 16:28

راهبند بازویی BFT مدل MICHEL ANGELO 60

راهبند BFT سری MICHEL ANGELO 60

این راهبند ها که با قدرت بالا جهت کنترل گذ گاههایی حد اکثر با عرض 6 متر و تردد های گونا گون طراحی و ساخته می شوند مطابق با استاندارد کلیه تجهیزات و سیستم های تولید شده توسط BFT قابل برنامه ریزی و کنترل میباشند .
تکنولژی سری راهبندها الکترو مکانیک بر پایه سیستم محرکه شامل بر الکترو موتور و گیربکس بوده و تعادل بار بازو توسط فنر بالانس ایجاد میگردد که این ويژگي سبب ایجاد سرعت ثابت دربازوی متحرک راهبند می گردد و تنش های موضعی به طورکلي ازبین می رود .

نکته دیگرعدم نیازدستگاه به سرویس و تنظیمات دوره ای می باشد در این مورد لازم به ذکر است که سیستم دربرابرتغییرات جوی ( دما ) از 20- درجه سانتیگراد زیر صفر تا 55 درجه سانتیگراد بالای صفر کارایی صددرصد داشته و همچنین با نوسانات شدید برق و حتی قطع برق به مدت زمان طولانی برنامه سیستم دچار اختلال نمی شود .

کلیه سیستم ها ازجمله راه بندها دارای ضریب ایمنی (IP24 (NEMA3 و ولتاژ وآمپر مصرفی کم و قدرت بالا می باشند ،جریان مصرفی این راهبند ها معادل 300 وات می باشد که نسبت به تجهیزات مشابه جریان بسیار پایین خواهد بود .
سری محصولات Michelangelo-60 که در دو گروه با تفاوت رنگی که عرض 4 متر تا 6 متر را پوشش میدهد که سرعت عملکرد برای این دستگاه 6 ثانیه خواهد بود .ولتاژ ورودی سیستم 230v/ac و همچنین توان خروجی گیربکس 580N میباشد . سیکل کاری بالا سری محصولات DC قدرت انتخاب و پیشنهاد سیستم بهینه را برای مجموعه های پر تردد امکان پذیر بسازد .

چندی از قابلیت های ویژه سری MICHEL ANGELO 60 راهبند BFT

  • سيستم كد پذيري ريموت‌‌‌ها به صورت کد گردشی تا 4.294.967.296 كد با فركانس MHz 92/433 ايجاد مي‌كند كه از نظر ايمني شرايط مطمئني را فراهم مي سازد.
  • با توجه به اینکه سیستم دارای چشم‌‌های حسگر مانع می‌باشد که از برخورد احتمالی بازوی راهبند در طول حرکت با شخص و یا وسیله نقلیه می‌‌کاهد، کلاچ هوشمند سیستم نیز در اثر برخورد با مانع نیروی انتقالی به راهبند را تشخیص داده و عکس العمل مناسبی نشان خواهد داد.
  • قابلیت اتصال راهبند به تجهیزان ارسال فرمان چه دیجیتال و چه آنالوگ و همچنین اتصال و فرمان پذیری از کلیه تجهیزات ایمنی و مدار های مغناطیسی مثل لوپ دتکتورها.
  • این سیستم قابلیت اتصال به کلیه تجهیزات اتوماسیون استاندارد را دارا می‌‌باشد و در برنامه سیستم امکان اتصال به شبکه‌‌‌های PLC , BMS گنجانده شده است و یکی دیگر از قابلیت‌های منحصر به فرد سیستم امکان فعال‌سازی سیستم‌‌های کنترل تصویر و تصویر برداری در منطقه است که بطور مثال با باز شدن درب ضبط تصویر شروع خواهد شد.

سیستم MICHEL ANGELO راه بند BFT

یکشنبه, 20 ارديبهشت 1394 ساعت 16:08

راه بند بازویی BFT مدل MOOVI 30

راه بند بازویی BFT مدل MOOVI 30

یکشنبه, 23 فروردين 1394 ساعت 10:16

راهبند پارکینگی فک FAAC 615

راهبند پارکینگی فک FAAC 615 در کرج