آموزش آنتن مرکزی

سما الکترونیک; بزرگترین مرکز فروش و نصب آنتن مرکزی در کشور

آشنایی با سیستم آنتن مرکزی، آشنایی با تجهیزات آنتن مرکزی: آنتن، آمپلی فایر، مدولاتور، اسپلیتر، تپ آف، کابل آنتن، انواع فیش و کانکتور و سایر تجهیزات,آموزش نصب آنتن مرکزی.

آشنایی با شرکت سما الکترونیک دانلود رزومه شرکت تماس با سما الکترونیک


دوشنبه, 10 آبان 1395 ساعت 09:02

انواع فیش و کانکتور در آنتن مرکزی

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
آشنایی با انواع فیش و کانکتور و انواع تبدیل در سیستم آنتن مرکزی در این مطلب به معرفی انواع فیش و کانکتور در سیستم آنتن, آنتن مرکزی, دیجیتال مرکزی، تبدیل انواع فرکانس های RF به  ویدئو خواهیم پرداخت.
دوشنبه, 12 بهمن 1394 ساعت 08:52

آشنایی با آنتن در سیستم آنتن مرکزی

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
برای انتخاب یک آنتن با باند مناسب باید بررسی کنید و مطمئن شوید که فرستنده منطقه مورد نظر شما سیگنالهای شبکه های مورد نیازتان را بر روی کدام یک از باندهای UHF , VHF , FM ارسال میکند. به عنوان مثال در شهر تهران شبکه های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، تهران و شبکه خبر بر روی باند UHF ارسال میشوند و شما برای دریافت تمام این شبکه ها فقط به یک آنتن UHF نیاز دارید در حالی که در خیلی از شهرستانها شبکه های یک و دو بر روی باند VHF و شبکه های سه، چهار، استانی و خبر…
یکشنبه, 11 بهمن 1394 ساعت 09:27

آشنایی با انواع سیستم های آنتن مرکزی

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
انواع سیستمهای آنتن مرکزی : MATV, CATV, SMATV, CCTV
یکشنبه, 08 شهریور 1394 ساعت 14:47

آشنایی با باندهای VHF و UHF آنتن

این مورد را ارزیابی کنید
(19 رای‌ها)
آشنایی با باندها و فرکانسهای باند وی اچ اف و یو اچ اف UHF & VHF Band باند VHF در فرکانسهای 174 مگاهرتز تا 230 مگاهرتز قرار دارد. کانالهای 5 تا 12 در این باند میباشند و پهنای فرکانس هر کانال در این باند 7 مگاهرتز در نظر گرفته شده است. باند UHF در فرکانسهای 470مگاهرتز تا 862 مگاهرتز قرار دارد. کانالهای 21 تا 69 در این باند میباشند و پهنای فرکانس هر کانال در این باند 8 مگاهرتز در نظر گرفته شده است. برای آشنایی با فرکانسها و کانالهای باندهای VHF و UHF جدول زیر را مطالعه نمایید: