آموزش - سما الکترونیک

آموزش

آموزش نصب و راه اندازی سیستمهای امنیتی و هوشمند ساختمان؛ آموزش آنتن مرکزی؛ آموزش دوربین مداربسته, آموزش دزدگیر اماکن,آموزش اعلام حریق,آموزش راهبند، درب برقی,آموزش نصب جک پارکینگی؛ دانلود کاتالوگ درب برقی، راهبند.

آشنایی با شرکت سما الکترونیک دانلود رزومه شرکت تماس با سما الکترونیک

دوشنبه, 10 آبان 1395 ساعت 09:02

انواع فیش و کانکتور در آنتن مرکزی

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)
آشنایی با انواع فیش و کانکتور و انواع تبدیل در سیستم آنتن مرکزی در این مطلب به معرفی انواع فیش و کانکتور در سیستم آنتن, آنتن مرکزی, دیجیتال مرکزی، تبدیل انواع فرکانس های RF به  ویدئو خواهیم پرداخت.
شنبه, 01 آبان 1395 ساعت 09:20

آشنایی با انواع پریز آنتن مرکزی

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
انواع پریز آنتن مرکزی در هنگام خرید پریز آنتن مرکزی، دیجیتال مرکزی باید به موارد زیر توجه داشته باشیم: دسته بندی پریز بر اساس تعداد پریزهای مورد نیاز در هر مسیر سیم کشی: به طور کلی پریزهای آنتن مرکزی به دو نوع انتهایی(ته خط) و عبوری (میانی) تقسیم می شوند که در زیر با آنها آشنا می شویم.
این مورد را ارزیابی کنید
(8 رای‌ها)
دانلود کاتالوگ دزدگیر اماکن سیم کارتی و تلفن ثابت جی ام کا مدل GMK GM-910 راهنمای نصب دزدگیر تلفن ثابت و سیمکارتی GMK مدل GM-910 جهت دانلود فایل راهنمای نصب دزدگیر جی ام کا مدل GM-910 و GM-890 روی عکس زیر کلیک کنید: سما الکترونیک-مرکز فروش و نصب دزدگیر اماکن در کرج و استان البرز جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. دانلود رزومه شرکت
دوشنبه, 12 بهمن 1394 ساعت 08:52

آشنایی با آنتن در سیستم آنتن مرکزی

این مورد را ارزیابی کنید
(10 رای‌ها)
برای انتخاب یک آنتن با باند مناسب باید بررسی کنید و مطمئن شوید که فرستنده منطقه مورد نظر شما سیگنالهای شبکه های مورد نیازتان را بر روی کدام یک از باندهای UHF , VHF , FM ارسال میکند. به عنوان مثال در شهر تهران شبکه های تلویزیونی یک، دو، سه، چهار، تهران و شبکه خبر بر روی باند UHF ارسال میشوند و شما برای دریافت تمام این شبکه ها فقط به یک آنتن UHF نیاز دارید در حالی که در خیلی از شهرستانها شبکه های یک و دو بر روی باند VHF و شبکه های سه، چهار، استانی و خبر…