درباره سما الکترونیک

گروه فنی-مهندسی سما

گروه فنی-مهندسی سما الکترونیک با کادری متخصص و مجرب و با هدف ارائه خدمات و محصولات روز دنیا در زمینه سیستم های الکترونیکی- امنیتی هوشمند ساختمان (آنتن مرکزی-دیجیتال مرکزی-تلویزیون هتلی-تلویزیون کابلی-دوربین مداربسته-دزدگیر اماکن-درب برقی پارکینگی) به هموطنان عزیزمان در سراسر کشور، فعالیت خود را آغاز و پس از گذشت زمانی کوتاه و با تلاش و پشتکار مستمر، توانسته اعتبار مناسبی در بین مشتریان و همچنین همکاران کسب و از جایگاه مناسبی در صنعت ساختمان در بین همکاران فعال و مطرح در این صنعت برخوردار گردد.

در سالهای اخیر با توجه به استقبال و استفاده روز افزون از سیستم های امنیتی و رفاهی در ساختمانهای قدیمی و جدیدالاحداث، گروه فنی-مهندسی سما الکترونیک اقدام به برقراری ارتباطبا شرکتهای تولید کننده این محصولات در داخل و خارج کشور نموده تا سبد کاملی از بهترین و تخصصی ترین محصولات روز دنیا، با قیمتهای متنوع و مناسب، سازگار با هرگونه محیط و محل نصب را آماده و در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. دانلود رزومه شرکت

  

آنتن مرکزی و تلویزیون هتلی

واردکننده، عامل فروش، مجری نصب، راه اندازی و تعمیر و نگهداری سیستمهای آنتن مرکزی، دیچیتال مرکزی، تلویزیون هتلی در کشور؛ بروزترین محصولات و برندهای جهان. فروش ویژه به همکار و اعطای نمایندگی فروش در شهرستانها .

درب برقی

عامل فروش و مجری نصب و تعمیر و نگهداری انواع موتورها و تجهیزات دربهای اتوماتیک برقی پارکینگی، گاراژ، دربهای دولنگه و تک لنگه، کشویی و ریلی؛ ارائه و فروش محصولات داخلی و خارجی.

 

دزدگیر اماکن و اعلام حریق

فروش و نصب سیستمهای امنیتی و هوشمند اماکن. فروش و راه اندازی سیستمهای دزدگیر اماکن و سیستم اعلام حریق توسط تیم مجرب اجرایی در تمام نقاط کشور. اعطای نمایندگی فعال فروش در کشور.

 

دوربین مداربسته و انتقال تصویر

فروش و نصب سیستمهای دوربین مداربسته و شبکه های نظارت تصویری. انتقال تصویر بر روی اینترنت و راه ندازی اتاق کنترل با تیم اجرایی متخصص و محصولات بروز و با کیفیت بالا.